+420 737 786 534 novybor@dietazdarma.cz Tržní nám. 575, 473 01 Nový Bor

O NaturHouse

Jak to chodí ve výživové poradně NATURHOUSE?

Během Vašeho hubnutí s NATURHOUSE budete docházet ke svému výživovému poradci nejlépe každý týden. Během těchto setkání se s Vaším osobním dietologem podělíte o své dojmy, pocity a úspěchy. Dietolog tak bude moci snadněji sledovat Vaše pokroky a dle nich přizpůsobit dietní vzorce, aby Vaše hubnutí bylo maximálně efektivní.

Co mohu očekávat od výživového poradce – dietologa?

Jednotlivá sezení nejsou nijak časově náročná. První návštěva obvykle trvá 30 minut, druhá a každá další 15 minut. Nutriční poradce s Vámi probere Váš zdravotní stav a zanalyzuje příčiny stravovacích poruch. Dále Vám provede bioimpedanční analýzu. Jedná se o vážení na speciální váze naboso, která pomocí lehkých elektrických impulzů zjistí složení Vašeho těla. Impulzy nejsou pro tělo škodlivé a nemají vliv na žádné tělesné funkce. Dle výsledků bioimpedančního měření, zdravotního stravu a stravovacích návyků Vám výživový poradce stanoví jídelníček na míru Vašich potřeb. Celý proces probíhá v příjemném, čistém prostředí a přátelské atmosféře.

3 kroky ke štíhlé postavě

Aby byla dieta a její redukční efekt maximální, sestaví Vám výživový poradce jídelníček na míru Vašich individuálních potřeb, doporučí Vám lehký pohyb a naše exkluzivní produkty vyrobené na bázi výtažků z bylin, ovoce a zeleniny. Všechny výrobky mají certifikáty Státního zdravotního ústavu a jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví. Naše unikátní produkty jsou vyvíjeny a vyráběny ve vlastních evropských laboratořích HOUSEDIET a KILUVA a jsou k dostání pouze ve výživových poradnách NATURHOUSE.

S námi nejen zhubnete, ale budete schopni si novou váhu udržet. Navíc na sobě zpozorujete viditelné výsledky od 1. týdne hubnutí.NaturHouse

Seznamte se

Poznejte odborníky v Novém Boru

Petra Dvořáková

Petra Dvořáková Malá

výživová poradkyně - dietolog

Petra Dvořáková je certifikovaný dietolog s dlouholetou zkušeností s poskytováním odborného poradenství v oblasti zdravé výživy. Své působení začínala jako výživový poradce na pobočce NaturHouse v České Lípě. Nyní úspěšně radí spokojeným klientům na pobočce NaturHouse v Novém Boru.

Iveta Martínková

odborný asistent

K úspěšnému fungování pobočky v Novém Boru napomáhá také odborná asistentka Iveta Martínková. Iveta se snaží vyjít vstříc každému klientovi, aby byl maximálně spokojen. Pomáhá vybrat vhodné produkty na míru každému klientovi.

Iveta Martínková

Se svou váhou jsem spokojená. Chtěla jsem shodit 8–10 kilogramů a to se mi povedlo. Cítím se velmi dobře. Moc děkuji výživové poradkyně Petře Dvořákové Malé za její cenné rady, podporu a vždy milý přístup.

Helena Šťastníková, seniorka, Nový Bor

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

NaturHouse nabízí bezplatné konzultace všem zájemcům o zdravé hubnutí. Objednejte se ještě dnes a nechte si poradit vhodné produkty právě pro Vás.